MojAndroid

Prvé správy o novom telefóne Nozomi od spoločnosti Sony Ericsson boli trochu sklamaním, pretože základ inak špičkovo vybaveného telefónu tvoril len jednojadrový procesor Snapdragon s taktom 1.4GHz. Sony Ericsson sa stále nepripojil ku všetkým tým výrobcom, ktorí vo svojej ponuke majú vlajkové lode s dvojjadrovými procesormi. Nové dohady však napovedajú, že Nozomi by túto skutočnosť nakoniec mohol zmeniť.

Podľa nových informácií bude tento smartfón vybavený dvojjadrovým Snapdragon procesorom s taktom 1,5 GHz – to už znie trochu lepšie :). Ostatné parametre ostávajú zatiaľ rovnaké: 4,3 palcový HD displej s rozlíšením 720p a 1GB RAM. Príchod telefónu na trh sa odhaduje až na marec budúceho roka, čo by ale mohlo byť už trochu neskoro na telefón s dvojjadrovým procesorom- v tomto čase sa totiž konkurencia začne v high-end triede orientovať na výrobu telefónov so štvorjadrovými procesormi.

Zdroj: phandroid.com

3.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+