MojAndroid

V posledných dňoch sa akoby roztrhlo vrece s uniknutými informáciami z prostredia spoločnosti Sony, ktorá sa zdá, pripravuje pre svojich priaznivcov nové produkty ďalšej generácie, nielen v podobe tabletov, ale aj z prostredia smartfónov. Po predošlých informáciách o Xperia GX (LT29i Hayabusa), Xperia J a Xperia tablete, prichádza na rad Xperia SL (LT 26ii), o ktorej sme vás informovali už pred niekoľkými dňami.

Smartfón Xperia SL by sa mal podobať predošlému modelu Xperia S, no niesť bude nový procesor a celkový dizajn. Smartfón Xperia SL by sa mal objaviť v dvoch základných farbách, čiernej a bielej, no ponúkaný bude aj v striebornej a ružovej farbe.

Displej má uhlopriečku 4,3 palca vo vyhotovení LCD s HD rozlíšením. Procesor by mal mať taktovanie 1,7 GHz s dvomi jadrami a mal by to byť Snapdragon MSM8260. Xperia SL bude mať 1 GB RAM a 32 GB vnútornej pamäte. Hnacím motorom bude Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Xperia SL bude mať 12 megapixlový fotoaparát na zadnej a 1,3 megapixlový na prednej strane.

Fotografie, ktoré vám v článku prinášame, pochádzajú z čínskeho ePrice, podobne ako aj údajné špecifikácie zariadenia Xperia SL. Portál ePrice však aj v minulosti priniesol pomerne presné informácie o zariadeniach ešte pred ich oficiálnym predstavením.Dopĺňame aj fotografie, ktoré vznikli údajne počas testovania tohto smartfónu v reálnom použití.

Viac informácií a oficiálne predstavenie Sony Xperia SL bude 29. augusta na Sony IFA v Berlíne.

Zdroj, foto: ePrice, XperiaBlog, GSMArena

2.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+