MojAndroid

Minulú sobotu sme vás informovali o tom, že Sony by malo vydať aktualizáciu na Android 4.1 Jelly Bean pre niekoľko tohtoročných noviniek. Podrobné detaily ohľadom aktualizácií na novšiu verziu OS, by sa podľa Sony mali objaviť už v polovici tohto mesiaca. Informoval o tom prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Smartfóny, ako Xperia U, Go, Sola, P a najnovšie aj Xperia S, tak budú možno už v najbližších mesiacoch aktualizované na Android 4.1 Jelly Bean. Nepotrvdené informácie hovoria o tom, že tieto telefóny by mohli dostať Jelly Bean dokonca už v priebehu decembra. Na to, či je táto informácia pravdivá, si však budeme musieť  počkať na oficiálne prehlásenie spoločnosti.

Nový operačný systém by mal priniesť ďalšie zvýšenie výkonu vďaka projektu Butter a tiež celý rad ďalších vylepšení, vrátane novej notifikačnej lišty či hlasového asistenta Google Now.

MojAndroid.sk TIP 

4.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+