MojAndroid

Spoločnosť Sony Mobile Communications (“Sony Mobile”) na Android Roadshow 2016 v Bratislave predvedie nový vzhľad značky Xperia  prostredníctvom prvej “X” série smartfónov, ako aj víziu budúcnosti komunikácie, spolu s ďalšími súvisiacimi zariadeniami, ktoré sú schopné zmeniť spôsob interakcie s okolitým svetom.

registrovat sa

Prvé smartfóny série “X”: Xperia X, Xperia X Performance a Xperia XA

Séria Xperia X stelesňuje novú víziu značky Sony Mobile, a to prostredníctvom pridania nových úrovní inteligentnej technológie v rámci obľúbených a uznávaných funkcií a prvkov Xperia: fotoaparát, batéria a dizajn, aby bol každý deň jednoduchší a viac “smart”.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Predpovedať neočakávané je ťažké, ale nie nemožné – Xperia fotoaparát novej generácie posúva spontánne fotenie o úroveň vyššie, umožní vám fotiť  so skvelým zaostrením aj pri impulzívnych a spontánnych záberoch. Úplne nové prediktívne hybridné automatické zaostrovanie v Xperia X, Xperia X Performance bolo vyvinuté v úzkej spolupráci so strojcami Sony fotoaparátu α tak, aby vám umožnilo vybrať si objekt a následne predvídať jeho pohyby, takže akciu zachytíte v perfektnej ostrosti, bez rozmazania.

Xperia X Colours

Pokrokové prvky vyžadujú zodpovedajúcu výdrž batérie. Séria Xperia X disponuje smart správou batérie od Sony, ktorá prináša až dvojdňovú výdrž batérie1. Nielen, že vďaka tomu vydrží váš telefón na jedno nabitie dlhšie, ale Xperia X rad profituje aj zo životnosti batérie, ktorá teraz vydrží až dvakrát toľko vďaka Qnovo adaptívnej technológii nabíjania2, ako aj Sony inteligentnému systému riadenia batérie. Každý telefón je tiež poháňaný, aby čo najviac vyťažil zo svojich pokročilých funkcií a možností – pri Xperia X je to procesorom Qualcomm Snapdragon 650, pri Xperia X Performance procesorom Qualcomm Snapdragon 820 pre ultra rýchle pripojenie.

xperia-x-performance-slideshow-01-desktop-d260a94325fec48259584d676703782e

Ako súčasť ich zjednoteného dizajnového konceptu, Návrhári spoločnosti Sony skúmali tie najlepšie možné materiály, štruktúry a zakrivenia, aby dosiahli čo najprirodzenejšie uchopenie do dlane. Každý smartfón série X má zahnutý sklenený displej so zaobleným, súvislým rámom, ktorý sa postará o dobre známy tvar pre pohodlný pocit, keď ho držíte v ruke. Jednotný koncept je tiež rozšírený na Xperia XA, ktorá sa vyznačuje ohromujúcim displejom od okraja k okraju, aby sa dokázala hladko integrovať do vášho života.

Nezabúdajte, že aj tento rok je vstup na akciu úplne zadarmo. Nutná je však registrácia, ktorá prebieha na stránke www.androidroadshow.sk. Na rovnakej adrese nájdete aj ďalšie informácie k programu.

Náš tip
Android Roadshow 2016: Vyskúšajte si horúce novinky naživo| Program akcie

registrovat sa

25.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+