MojAndroid

Výborná správa pre všetkých majiteľov zetkových zariadení spoločnosti Sony. Podľa najnovších informácií, ktoré spoločnosť poskytla na svojom blogu, majú byť totižto všetky smartfóny a tablety zo Z série aktualizované na najnovší Android 5.0 Lollipop. Sony sa tak pridá k HTC a pravdpeodobne aj k ďalším renomovaným výrobcom, ktorý chcú novú verziu Androidu dostať do svojich zariadení čo najskôr. HTC prisľúbilo aktualizovať One M8 a One M7 do 90 dní a podobného časového harmonogramu, by sme sa u vlajkových lodí Xperii Z3, Z3 Compact, Z2 a tabletov Z2 Tablet, či Z3 Tablet Compact, mohli dočkať aj u Sony. Na svoje si však prídu aj majitelia starších zariadení Z, Z1, Z1 Compact a Tablet Z.

Nový Android prináša množstvo nových funkcií a najmä nový Material dizajn, ktorý Google začína vo veľkom propagovať aj vo svojich najnovších aplikáciách. Ako bude vyzerať v podaní Sony a jeho vlastnej nadstavby TimeScape zatiaľ nevieme povedať, no toto bude pravdepodobne veľmi podobné súčasnej verzii prostredia, pričom pribudnúť by mali nové prvky notifikačnej lišty, niektoré animácie a samozrejme nové funkcie Androidu 5.0. Ich presný zoznam uvádzame v článku Veľký zoznam všetkých zmien v Android 5.0 Lollipop.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+