MojAndroid

V minulom týždni sme vás informovali, že aktualizácie pre zariadenia Xperia P, Xperia Go, Xperia S, Xperia SL, Xperia Arco S a Xperia Ion sú vo finálnej fáze testovania. Japonský výrobca dnes prostredníctvom oficiálneho blogu zverejnil správu, podľa ktorej niektoré z menovaných zariadení získajú update na Android 4.1 Jelly Bean už v tomto týždni. Dostupnosť aktualizácie je ako vždy rozdelená na niekoľko fáz, čo znamená, že presný dátum dostupnosti v našej krajine nie je možné určiť. Sony uvádza, že tento proces môže trvať do konca tohto alebo budúceho mesiaca.

Sony Xperia aktualizacia Jelly Bean

Aktualizácia prinesie majiteľom spomínaných zariadení nové verzie multimediálnych aplikácii výrobcu, ako sú WALKMAN, Album a Filmy. Okrem toho ponúkne väčšiu výdrž batérie vďaka režimu Battery STAMINA a samozrejme aj plynulejšie prostredie systému vďaka projektu Butter, ktorý je špecifický pre Jelly Bean. Spoločnosť ďalej informovala, že zariadenia Xperia S, Xperia SL, Xperia ion a Xperia acro S sú ďalšie na rade, no aktualizácia sa začne až koncom mája.

Zdroj: blogs.sonymobile

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
24.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+