MojAndroid

Spoločnosť Sony pokračuje v aktualizáciách svojich smartfónov na najnovší Android 5.0 Lollipop. Len prednedávnom sa ho dočkala napríklad staršia Xperia Z a svoju porciu lízatka dostali aj novšie modely. Sony však s aktualizáciami nekončí a najnovšie oznámil, ktoré zariadenia dostanú ešte novší Android 5.1.

Plány spoločnosti určite potešia množstvo majiteľov Sony smartfónov aj tabletov. Novší Android dostanú totižto aj staršie zariadenia Sony Xperia M2 a M2 Aqua, ako aj Sony Xperia Z, Xperia Tablet Z a ďalšie. Kompletný zoznam môžete nájsť nižšie.

 

  • Sony Xperia Z3 séria: Xperia Z3, Xperia Z3v, Xperia Z3 Compact a Xperia Z3 Tablet Compact
  • Sony Xperia Z2 séria: Xperia Z2 a Xperia Z2 Tablet
  • Sony Xperia Z1 séria: Xperia Z1, Xperia Z1 Compact, Xperia Z1S, Xperia Z Ultra a Xperia Z Ultra GPE
  • Sony Xperia Z série: Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR a Xperia Tablet Z
  • Sony Xperia M2 a Xperia M2 Aqua
  • Sony Xperia T2 Ultra
  • Sony Xperia C3

Sony začne aktualizáciu rozposielať už niekedy v priebehu júla, jej dostupnosť sa bude ale odvíjať aj od samotných mobilných operátorov a krajiny. Nakoniec, ale dorazí do všetkých vyššie menovaných zariadení, a to aj vrátane ich dual SIM variantov.

Zdroj: gsmarena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+