MojAndroid

Aktualizácia na systém Android 5.1.1 Lollipop pre zariadenia série Xperia Z2 a Z3 prešla certifikáciou, a tak môžeme očakávať update pre vlajkové lode spoločnosti Sony v najbližších týždňoch. Spoločnosť Sony dokonca prisľúbila aktualizáciu pre Japonsko ešte tento mesiac, pričom ázijská krajina dostávala aktualizácie väčšinou neskôr, ako zvyšok sveta.

Je preto zaujímavé, že predstavitelia ešte neinformovali o dostupnosti aktualizácie v ostatných regiónoch sveta. Môže to teda znamenať, že Japonsko bolo teraz uprednostnené, alebo je aktualizácia pripravená aj pre zvyšok sveta a predstavitelia spoločnosti s oznámením o jej dostupnosti čakajú do poslednej chvíle.

Sony-Japan-Android-5.1.1-Xperia_2

V najnovšom systéme by pritom mali pribudnúť zaujímavé novinky vrátane nových ikon v nastaveniach či rozšírených možností pre panel s rýchlym spustením. Predpokladá sa, že pribudnú aj nejaké nové animácie a ďalšie funkcie, ktoré sú typické pre túto verziu systému Android.

Sony-Japan-Android-5.1.1-Xperia_1

Zdroj: XperiaBlog

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
18.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+