MojAndroid

Spoločnosť Sony pokračuje v plánovanom upgradovaní softvéru pre svoje zariadenia a tentoraz sa dostane na také zariadenia ako Xperia Go, Sola a U. Všetky menované zariadenia aktualizáciu na Android Ice Cream Sandwich dostávajú od dnešného dňa a pokračovať by sa malo v priebehu najbližších týždňov. Najnovšia aktualizácia bude obsahovať aj niekoľko zaujímavých aplikácií od spoločnosti Sony ako napríklad Walkman, Albumy a Filmy.

Tu je zoznam niekoľkých nových funkcií:

  • Nové prehrávanie multimédií pomocou aplikácií Walkman, Album a Filmy.
  • Rozšírenie pohotovostného režimu, ktorý podľa spôsobu použitia a používateľského režimu môže predĺžiť výdrž batérie až štvornásobne.
  • Uzamykanie obrazovky s vylepšenou funkcionalitou.
  • Možnosť zmeny veľkosti widgetov pre lepšie prispôsobenie na obrazovke.
  • Lepšia kontrola mobilnej dátovej spotreby.

Zaujímavosťou je tzv. Glove Mode – mód v rukaviciach, ktorý keď zapnete, smartfón môžete ovládať aj počas zimy na lyžiarskom svahu v rukaviciach. Tento mód je dostupný pri smartfóne Sony Xperia Sola a mal by byť dostupný aj pre iné zariadenia.

Zdroj, foto: Sony Xperia Blog

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+