MojAndroid

Nie je to tak dávno, čo sme informovali o pripravovaných novinkách z dielne spoločnosti Sony Odin a Yuga. Teraz však kolujú informácie o tom, že by sa mohol objaviť smartfón s displejom až 6 palcov a na trh by mal vstúpiť už v budúcom roku.

Tento smartfón by sa mal podľa informácie objaviť v druhej polovici roku 2013 a mal by mať 6-palcový displej, pravdepodobne minimálne Full HD 1080p, mal by byť vybavená aj 3 GB RAM a chýbať by nemala ani batéria s kapacitou 3500 mAh.

Iné informácie hovoria o špecifikáciách ďalšieho zariadenia, ktoré by mali dosahovať parametre 5-palcový displej s Full HD 1080p, 2 GB RAM a batériu 3000 mAh, čo sa nám zdá na dnešné trendy reálnejšie. Mal by byť vybavený aj 16 megapixlovým fotoaparátom a predstavený by mal byť niekedy v októbri 2013.

Akoby toho nebolo dosť, ďalšie dohady kolujúce po informačných kanáloch hovoria o inom zariadení a to s displejom s rozlíšením 720p a procesorom MSM8960T, 1,5 GB RAM, 16GB úložného priestoru, podporou kariet microSD , batériou 1800 mAh a 12 megapixlovým fotoaparátom.

Uvidíme, ktoré informácie budú pravdivé a ktoré ostanú len vypovedanými predstavami a prianiami.

Zdroj, foto: Androidcommunity, Zdroj2

12.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+