MojAndroid

V obchode Play sa konečne objavila druhá verzia populárneho správcu súborov Solid Explorer 2.0, ktorá bola až 6 mesiacov dostupná iba v beta testovaní. Novinka prináša funkčné aj dizajnové zmeny a používatelia si môžu do aplikácie dokúpiť aj nové platené pluginy. Plnú verziu aplikácie si pritom môžete zaplatiť priamo pomocou in-app nákupu, prípadne pomocou samostatnej (plnej) verzie aplikácie.

Z noviniek spomenieme najmä Material dizajn, prostredie s 2 samostatnými oknami, podporu pre premiestňovanie súborov štýlom chyť-a-pusť, rozšírené možnosti pre zariadenia s rootom, podpora pre Chromecast či ďalšie vylepšenia a zmeny. Celkovo možno Solid Explorer vo svojej druhej verzii označiť za jeden z najlepších správcov súborov, čo dokazuje aj široká fanúšikovská základňa. Ak si aplikáciu chcete vyskúšať, stiahnite si ju pomocou odkazu nižšie. Bezplatná verzia je obmedzená časovo na dva týždne.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

2.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+