MojAndroid

Občas sa na internete objaví článok o novom vynáleze, ktorý ľuďom vyrazí dych. V dnešnej dobe vedia svet potešiť hlavne šikovné a inovatívne predmety, ktoré dokážu zjednodušiť, alebo spríjemniť každodenný život. Dobrým príkladom by mohol byť aj nový Sobro Smart Side Table, ktorý je preplnený tými najužitočnejšími vecami pre človeka moderného typu.

Stolík plný prekvapení

Tento postranný stolík by sa určite hodil mnohým z nás. Svojou funkcionalitou doslova vyrazí dych. Už na prvý pohľad možno usúdiť, že by v mnohých prípadoch ľahko splynul s okolitým nábytkom. Je malý, nenápadný, jednoduchý a zároveň taký dobrý.

Ako prvé možno spomenúť bezdrôtové nabíjanie, alebo nabíjanie všeobecne. Ťažko si predstaviť človeka, ktorý by minul všetky možnosti tohto stolíka a stále by mu bolo málo. Sobro ponúka svojmu majiteľovi hneď štyri USB porty na nabíjanie. Ocenia to hlavne tí, ktorí majú kopec nabíjacích káblov, ale málo adaptérov. Nie, nebojte sa, aj na normálny adaptér zostalo miesto. Jeden si tam tak môžete pokojne pripojiť. To je dokopy zatiaľ päť zariadení. Ak ale je na jednom mieste veľa káblov, začínajú sa motať. Nie však v prípade Sobra, ktorý vám od výroby poskytne triedič káblov, aby sa predišlo ich zamotaniu. Pokračujme ďalej, lebo zatiaľ sme len pri nabíjaní.

Triedenie káblov
Triedenie káblov

Všetky možnosti nabíjania nevyužijete len tak ľahko. Sobro má pre vás ďalšiu možnosť. Na vrchu tohto inteligentného stolíka je totiž jedna veľká bezdrôtová nabíjačka, ktorá dokáže naraz nabíjať hneď niekoľko zariadení.

Chladnička s reproduktorom, aj to je Sobro

Povedzme, že majiteľ príde v horúci letný deň z práce domov. Položí si svoj telefón na Sobro stolík a má chuť na nejaký chladený nápoj. Teraz stačí otvoriť šuplík v stolíku a vybrať si ochladenú fľašu, či plechovku. Áno, tento stolík má zabudovanú chladničku. Tá sa dá aj zamknúť aplikáciou, takže nedôjde ku nejakej tej krádeži malinovky, či piva.

Zabudovaná chladnička
Zabudovaná chladnička

Kategória konektivita pokračuje, pretože si môžete cez Sobro rovno pustiť hudbu. Takže okrem toho, že je to obrovská bezdrôtová nabíjačka, veľkokapacitný nabíjací adaptér a chladnička, ide aj o Bluetooth reproduktor. Spáruje sa s telefónom a funguje ako obyčajný reproduktor. A pritom stále ide o kus nábytku do normálnej obývačky či spálne. A ak je niekto tak náročný, že mu proste nestačí jeden, môže si kúpiť dva a urobiť z nich stereo zostavu na počúvanie.

Sobro by sa mohol osvedčiť aj ako dobrý pomocník počas romantických večerov. Cez aplikáciu stačí vybrať vhodný odtieň náladového osvetlenia. To sa skladá z viacerých LED-iek. Za týmto všetkým je čerešničkou na torte už iba odkladací priestor na noviny či nočné svetlo s aktiváciou pohybovým senzorom.

Sobro Smart Side Table: multitalent, ktorý by mohol mať úspech

Ak to človek zhodnotí celkovo, príde na to, že za 399 dolárov dostane: obrovskú nabíjaciu stanicu, bezdrôtovú nabíjačku, stolík na noviny, chladničku, Bluetooth reproduktor a lampu s náladovým osvetlením. Všetko ovládané cez mobil. Pokiaľ aj vás zaujal tento smart nábytok, neváhajte sa pozrieť na link, kde si dokonca možno jeden Sobro objednať. Spoločnosť by ich mala začať posielať do sveta v októbri tohto roku.

24.4.2018
Zdroj: Android Authority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Efan

  Aj by som bral keby urobili normálnu zásuvku a nie tak tu čínsku, ale vyzerá super taká fajna mini chladnička s nabíjaním viac zariadení a aj svetlo nočné fajne namiesto nočnej lampy, páči sa mi ten nápad

  • Zemla

   to nieje cinska ale US

   aj mne sa inac paci ten napad a ani cena nieje az tak neskutocne uletena ako som cakal.

+