MojAndroid

RedBull už dávno nie je iba energetický nápoj. Pod týmto pojmom si môžeme predstaviť už takmer čokoľvek, čo je spojené s adrenalínom a snowboarding nie je výnimkou. Pod záštitou RedBull teraz vychádza nová hra Snowboarding the Fourth Phase, ktorá ale ani náhodou nie je iba marketingovým ťahom, ale aj skutočne dobre vyzerajúcou športovou hrou.

Hra už na prvý pohľad zaujme peknou grafikou a veľmi peknými efektmi. Titul pritom okrem iného propaguje aj dokumentárny film s rovnakým názvom, ktorý bude predstavený už túto jeseň, no vy si už teraz môžete vyskúšať adrenalínový snowboarding priamo vo vašom telefóne alebo tablete. Ako ste si mohli domyslieť, v hre budete snowboardovať v rôznych terénoch a budete pritom musieť robiť aj rôzne skoky a triky, pomocou ktorých získate viac bodov.

Snowboarding the fourth phase 1 Snowboarding the fourth phase 2

Samozrejmosťou sú aj vylepšenia, ktoré vám pomôže robiť ešte lepšie triky a kĺzať sa rýchlejšie, vďaka čomu budete schopní absolvovať aj náročnejšie levely a získať tak viac bodov. Okrem toho môžete vylepšovať aj vzhľad vášho jazdca a prispôsobiť ho vašim predstavám.

Snowboarding the fourth phase 3 Snowboarding the fourth phase 4

Hra sa pritom netají tým, že je trochu náročnejšia na hardvér. Oficiálny popis uvádza, že hra vyžaduje 1 GB RAM, Android 4.1 a novší a obrazovku s minimálnym rozlíšením 800 x 480 pixelov. To na moderné telefóny nie sú síce veľmi náročné požiadavky, no vieme si predstaviť, že pre plný zážitok z hry budete potrebovať výrazne výkonnejšie zariadenie. Ak máte niektorý z novších telefónov či tabletov strednej a vyššej triedy, zrejme nebudete mať problém, no je možné, že na niektorých menej výkonných či starších zariadeniach hra nepôjde úplne plynule a v najkrajšej grafike.

Titul Snowboarding The Fourth Phase je v obchode Play dostupný zadarmo, no nájdete tu aj mikrotransakcie, ktoré sú pri takýchto hrách samozrejmosťou. Hru si ale môžete vyskúšať úplne zadarmo bez akýchkoľvek záväzkov a až neskôr sa môžete rozhodnúť, či vám stojí za to do nej investovať  nejaké ďalšie prostriedky.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: RedBull

24.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+