MojAndroid

V poslednom čase sa akoby roztrhlo vrece so zariadeniami v snehobielej farbe od výrobcov Android zariadení. Medzi priekopníkov snehobielej farby sa radí najmä spoločnosť Samsung, so svojimi Galaxy S , Galaxy Nexus alebo tabletmi Galaxy 7 “a 10” v prevedení bielej farby.

Uvidíme, ako na tento posun zareaguje Apple, ktoré má patentované pravdepodobne okrem čiernej farby aj celé farebné spektrum dúhy, otázkou ostáva, či nezabudol na bielu farbu. Aj keď v bielej farbe sa tablet podobá na iPad asi ešte viac ako doteraz.

Pôvodne Samsung Galaxy Tab 10,1 bol kombinovaný s bielou a čiernou farbou, teraz Samsung vsadil len na čisto bielu farbu. Otázka je, kedy bude môcť s novým „dizajnom“ Samsung opäť vstúpiť na zakázané trhy.

Ďalším snehobielym kúskom je Samsung Galaxy Nexus, ktorý si zachoval svoje proporcie, no zmenil farbu. Aj keď čelo je zachované, celý zadný kryt je prevedený v bielej farbe.

Fotografie priniesli redaktori AndroidHD, ktorí si tento kúsok nenechali ujsť a urobili niekoľko záberov.

Nemôžem si pomôcť, ale odjakživa som vyhľadával telefóny, ktoré boli v tmavších alebo strieborných farbách. Už len z praktického dôvodu, aby som nemusel stále pri sebe nosiť handričku a chemický prípravok na čistenie. Čo si myslíte o bielom prevedení vy?

Zdroj: androidcommunity.com Foto: vnexpress.net , android.hdblog.it

16.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+