MojAndroid

Potrebovali ste niekedy upraviť v mobile alebo tablete rodinnú fotografiu a rýchlo ju poslať známym alebo priateľovi cez mail? Jednou z aplikácií, ktorú na to môžete využiť, je Snapseed, ktorý dostal veľkú aktualizáciu na verziu 2.0. Tá má dodať používateľom “precíznosť a kontrolu nad profesionálnym softvérom na úpravu fotografií”. Okrem iného sa zmenila aj ikona aplikácie a jej dizajn, ktorý sa nám veľmi páči.

Nové prostredie aplikácie sústreďuje všetky dôležité prvky a tlačidlá pod fotografiu. Zmenou je však aj prítomnosť úprav “bez deštrukcie”, možnosť opätovnej úpravy pôvodnej fotografie, či niekoľko nových funkcií a efektov, ktoré pri úprave fotografií môžete využiť. Celkovo sa aplikácia posunula vyššie nielen po dizajnovej, ale aj funkčnej stránke.

nexus2cee_Screenshot_2015-04-09-13-11-43 nexus2cee_Screenshot_2015-04-09-13-12-04 nexus2cee_Screenshot_2015-04-09-13-26-01

Ak sa vám aktualizovaná verzia aplikácie Snapseed ešte neobjavila v obchode Play, môžete si ju stiahnuť pomocou APK súboru na tomto odkaze.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

10.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+