MojAndroid

Ak ste niekedy hľadali aplikáciu na úpravu fotografií, tak ste zrejme natrafili aj na titul Snapseed. Populárny obrázkový editor prešiel už dávnejšie pod krídla Googlu a odvtedy sa vyvíja naozaj dobrým smerom. Dokazuje to aj jeho najnovšia verzia 2.6, ktorá prináša novinky a funkcie, na ktoré používatelia čakali už dlho. Okrem toho samozrejme autori opravili známe chyby a nedostatky, ktoré aplikácia v poslednej verzii obsahovala.

cierno-biely-filter-snapseed

Nový filter pre čierno-biele fotografie

Čo je teda v aplikácii Snapseed v2.6 nové? Je to napríklad modrý filter pri čierno-bielych fotografiách, ktorý dokáže vytvoriť vysoký kontrast tým, že modré zložky vytiahne do bielej a žlté zložky potlačí do tmavších tónov. Novinkou je aj vyváženie bielej v RAW editore, ktoré prináša navyše aj 8 prednastavených profilov pre jednoduchšiu úpravu fotografie. Do tretice prináša Snapseed v2.6 aj talkback funkciu pre Healing tool, ktorá používateľovi oznámi, na ktorom mieste fotografie tento nástroj použil. Aktualizovaný Snapseed v2.6 by mal byť už v týchto chvíľach dostupný na stiahnutie, ak vám nepríde aktualizácia automaticky, stiahnite si ho pomocou odkazu nižšie.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
23.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+