MojAndroid

Perfektný editor fotografií Snapseed je oddnes dostupný už aj pre zariadenia s OS Android. Ide o logický krok, nakoľko spoločnosť Nik Software, ktorá donedávna Snapseed vyvíjala, odkúpil v septembri tohto roku Google, ktorý ju po pár mesiacoch predstavil aj pre zariadenia so svojim operačným systémom.

Aplikácia Snapseed prináša okrem iného aj kompletnú implementáciu sociálnej siete Google+, ktorú chce Google touto cestou rozšíriť medzi Android komunitu. Sama o sebe je aplikácia Snapseed inak veľmi zaujímavá. Ide o editor fotografií na vysokej úrovni niekde medzi aplikáciami Instagram a Photoshop Touch. Okrem bohatých fotografických filtrov v nej nájdete aj nástroje na automatickú opravu fotografií, rámy fotografií, či ďalšie farebné vylepšenia. Celkovo táto aplikácia ponúka množstvo možností, ako vylepšiť vaše fotografie a neskôr ich zdieľať na sociálne siete, alebo uložiť na pamäťovú kartu.

  

  

Okrem toho, že Google predstavil aplikáciu pre Android zariadenia, aktualizoval aj aplikáciu pre zariadenia s iOS. Tá je od tohto momentu dostupná bezplatne a pridaných bolo aj niekoľko fotografických filtrov. O aktualizácii pre PC a Mac sa spoločnosť Google nevyjadrila. Ak sa vám táto aplikácia pozdáva, môžete si ju bezplatne stiahnuť pomocou odkazu na Google Play Store nižšie. My sme aplikáciu inštalovali na niekoľko zariadení, no ani na jednom úspešne. Nevieme kde je chyba a budeme radi, ak nám do komentárov napíšete, či sa vám aplikáciu podarilo nainštalovať a ako sa vám páči.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Via Engadged

6.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+