MojAndroid

Google vypustil ďalšiu významnú aktualizáciu fotografického editora Snapseed pre Android. Číslo najnovšej verzie nesie číselné označenie 2.17 a prináša tri veľké funkcie vrátane jednej, ktorá dokáže spojiť dve fotky do jednej.

Najvýznamnejšou novinkou je určite spomínaný Double Exposure nástroj, v ktorom si môžete vybrať z niekoľko rôznych prelínacích nástrojov. Tieto nástroje boli inšpirované analógovými filmovými technikami a digitálnym spracovaním obrazu. Ako príklad uvádzame obrázok z New Yorku “vsunutý” do skleneného pohára.

Snapseed

Ďalšou významnou funkciou je tzv. Face Pose, ktorý zlepší pózu portrétu na základe trojrozmerných modelov. Poslednou novinkou je nový nástroj na zväčšenie. Užívatelia budú môcť zväčšiť veľkosť ich plátna a zároveň vyplniť prázdne miesto využitím obsahu z originálnej fotky.

Nechýbajú ani menšie vylepšenia ako podpora lokálnej a QR podoby pre nástroj štetca. Aktualizácia patrí medzi tie väčšie a určite zvýši úroveň editorov na Android platforme. V blízkej budúcnosti môžeme očakávať veľké množstvo fotiek od Snapseed používateľov, ktorí využili práve túto funkciu.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
22.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+