MojAndroid

Určite sa vám už stalo, že váš smartfón sa vyťažil natoľko, že ste si naozaj svojim miláčikom mohli zohriať ruky, alebo jednoducho ho použiť ako tepelný zdroj. Výrobcovia sa však snažia o to, aby energia bola, čo najmenej strácaná prostredníctvom tepelného vyžarovania. V nasledujúcom teste chcú vývojári Qualcomm, v odbornom teste demonštrovať, že Snapdragon S4  je úplne iný čip. A použili na to klasické maslo…

Vo videu môžeme vidieť pohľad na tri smartfóny, jedným je smartfón so Snapdragon S4 procesorom. Získame pohľad na jednotlivé zariadenia pomocou termokamery a následne tento test je demonštrovaný pomocou kocky masla. Nie je nič nad odborný test, ktorý použije základnú potravinovú surovinu!

Vďaka kremíkovej štruktúre vytvorenej na 28 nm technológii, Snapdragon S4 uvoľňuje počas vysokého výkonu podstatne menej tepelnej energie  a pracuje efektívnejšie. Prajeme vám príjemnú zábavu pri sledovaní videa:

Zdroj, foto, video: Qualcomm,  PhoneArena

8.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+