MojAndroid

Procesor Snapdragon 425 bol donedávna používaný výrobcami, ktorí chceli skonštruovať zariadenie so základnými vlastnosťami. Pred približne dvoma rokmi spoločnosť Qualcomm tiež predstavila procesor Snapdragon 625 a Snapdragon 435, ktoré sa objavujú v rôznych zariadeniach až dodnes. Dva z týchto starších, dnes už o dosť slabších procesorov dostanú upgrade – predstavujeme vám pripravované čipsety Snapdragon 429 a Snapdragon 439.

Náš tip
Google spúšťa nový Android Go pre lacnejšie zariadenia

Čo prinesú?

Snapdragon 439 je prakticky podobný prípad procesora, ako v prípade Snadragonu 450, pri ktorom išlo vlastne o podtaktovaný variant Snapdragonu 625. Oba vylepšené procesory budú mať najčastejšie namierené do smartfónov so systémom Android Go pre dosiahnutie čo najlepšieho výkonu. Použitie týchto čipov s vlastnou nadstavbou bez použitia Android Go by sme ale mali údajne vidieť u výrobcov, ako sú napríklad ASUS, Xiaomi, či Meizu. Dátum oficiálneho vydania nebol doposiaľ zverejnený, tak ako konkrétnejšie špecifikácie. Nuž, čoskoro očakávame bližšie informácie.

8.6.2018
Zdroj: gizmochina

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+