MojAndroid

Snapchat pravdepodobne urobí všetko pre to, aby si udržal svojich súčasných používateľov (a možno aj prilákal nových). Najnovším krokom Snapchatu je prinesenie do sociálnej platformy zdanlivo populárny aspekt: tým sú, samozrejme, hry. Po mesiacoch dohadov je potvrdené, že v aplikácii bude možné hrať hry a nie je prekvapujúce, že táto funkcia bude niesť názov Snap Games. Používatelia nebudú musieť nič dodatočne nainštalovať, sekcia hier bude priamou súčasťou sociálnej siete.

Spoločné hry s priateľmi

S hrami začal Facebook Messenger a táto možnosť sa celkom rozšírila, bolo teda len otázkou času, keď s hrami začnú aj iné sociálne platformy. Snap Games umožnia používateľom hranie hier spolu so svojimi priateľmi. K hrám bude možné pristupovať cez chat a ak používatelia budú naďalej chcieť komunikovať so svojimi priateľmi, budú môcť počas hry využívať hlasový rozhovor.

Spočiatku bude v rámci Snap Games dostupných 6 hier. Prvou z nich je hra Bitmoji Party, ktorá umožní ako postavička Bitmoji hrať niekoľko mini-hier a komunikovať s ostatnými Bitmoji priateľmi. Zvyšných päť hier bolo vyvinutých vývojármi tretích strán. Ide o hru s pretekárskym vozidlom, bojovú hru, zombie hru, hru v ktorej sa buduje dedina a pod.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Snap Games sú k dispozícii v aplikácii Snapchat po celom svete. Uvidíte ich z vášho chat panela a tiež zistíte, ktorí z vašich priateľov hrajú.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+