MojAndroid

Jedna z najpopulárnejších sociálnych sietí medzi mladými – Snapchat – prináša veľkú aktualizáciu. Tá obsahuje niekoľko noviniek, ktoré potešia existujúcich používateľov a možno donútia tých, ktorí váhali, či si túto apikáciu nainštalujú, aby ju konečne vyskúšali.

Snapchat prináša nový nástroj, ktorý nájdete medzi “creative tools”, pod ikonou nožníc. Jeho názov je Magic Eraser a po jeho použití “odstránite” z fotografie zvolenú časť. Využiť to môžete, ak vám do záberu niekto vbehne alebo z neho chcete časť vymazať. Funguje však len na statické zábery (fotky). Ďalšou novinkou je časovač videa, ktorý sa dá odteraz nastaviť na nekonečno. To znamená, že váš snap si príjemca môže prehrávať dovtedy, kým neklikne na displej. S tým súvisí aj ďalšia novinka, ktorou je možnosť zaslať video v slučke. Ak nahráte krátky záber, ktorý však rozhodne stojí za to, môžete ho nechať príjemcovi prehrávať donekonečna.

Náš tip
Snapchat má patent na svoje geo-filtre. Chráni sa pred vykrádaním Facebookom

Novinky sú už teraz dostupné v aplikácii Snapchat pre Android aj iOS a pokiaľ ste ich v aplikácii ešte neobjavili, stiahnite si najnovšiu verziu z obchodu Play po kliknutí na odkaz, ktorý nájdete nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 

Zdroj: Snapchat

10.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+