MojAndroid

Aplikáciu Snapchat používa skutočne masa používateľov. Príbehy, časovo obmedzené správy alebo tiež samodeštrukčné správy ste mohli v tejto aplikácii nájsť skôr ako s tým prišla konkurencia v podobe napríklad Instagram Stories. Známymi rozšíreniami sú tiež “Snapchat’s Lenses.” Ide o funkciu kde doplníte do vašej fotografie objekty z rozšírenej reality a následne prostredníctvom prednej kamery môžu vzniknúť veľmi netradičné selfie fotografie, kde vyzeráte ako pes s vyplazeným jazykom, zajačik s ušami a pod.

Náš tip
Kopírovanie sa vypláca: Príbehy na Instagrame majú už viac používateľov ako na Snapchate

Teraz Snapchat prináša túto funkciu aj do zadnej kamery. Vaše príspevky tak môžu byť obohatené o digitálne objekty alebo text, nech už ste kdekoľvek. Môžete “dokresliť” pomocou efektov nejaké prvky budovy, ktorú práve vidíte. Môžete tiež popísať celú hladinu jazera, ktorú snímate. Možností je nekonečno, vašej fantázii sa medze nekladú.

Náš tip
Snapchat prináša redizajn aplikácie a začína bojovať s falošnými správami

Tieto digitálne objekty vkladáte do fotografie v akomsi pomyselnom 3D prostredí vašeho aktuálneho snímku. Viete ich otáčať, prispôsobovať a inak upravovať. Nové funkcie budú k dispozícii v najnovšej aktualizácii aplikácie Snapchat. Ostáva už len čakať, kedy sa konkurencia v týchto nových funkciách “inšpiruje.”

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: gsmarena

19.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+