MojAndroid

Aby spoločnosť Snapchat zostala konkurencie schopná na trhu sociálnych sietí, plánuje do svojej mobilnej aplikácie pridať hernú platformu. Po tom, ako sa Snapchat začal pohrávať s myšlienkou poskytovania interaktívneho obsahu akým sú napríklad AR selfie hry, budú čoskoro do aplikácie implementované plnohodnotné hry.

Herná platforma nebude nič veľké, ide skôr o experiment Snapchatu

Zdá sa, že spoločnosť Snapchat sa už spojila s vývojárom, ktorý vytvorí hry pre nadchádzajúcu hernú platformu, ale identita vývojárskej spoločnosti zatiaľ nie je známa. Podľa dohadov však skôr ide o experiment ako o veľkú investíciu spoločnosti.

Snapchat dúfa, že pridanie hier bude používateľov baviť, a tým pádom budú tráviť viac času s aplikáciou. Hlavná pointa novej hernej platformy je – čím viac času ľudia strávia na Snapchate, tým vyššie príjmy spoločnosť získa. Avšak netreba zabúdať na konkurenciu, ktorou je napríklad Messenger, ktorý už dlhšiu dobu disponuje hrami, takže Snapchat zrejme nechce preraziť na trhu, ale len naozaj zvýšiť svoje príjmy.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
29.6.2018
Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+