MojAndroid

Obľúbená aplikácia Snapchat má 100 miliónov denných užívateľov a pre mnohých ide o najobľúbenejšiu formu komunikácie. Vývojári teraz zverejnili významnú aktualizáciu aplikácie, ktorá prináša veľké množstvo noviniek. Pribudli špeciálne 3D efekty pre selfie fotografie a aj zaujímavá možnosť zaplatiť si za opätovné zobrazenie obrázku.

Nové 3D efekty nie sú klasickými filtrami, ale k selfie fotografiám doplnia rôzne špeciálne efekty. Môže ísť o špeciálny hororový efekt, vypúlené oči, alebo aj efekt zobrazenia v kostýme Iron Mana. V súčasnosti je k dispozícii iba sedem takýchto efektov, no je pravdepodobné, že v ďalších verziách aplikácie pribudnú nové.

Snapchat-Lenses-update-640x609

Ďalšou významnou novinkou je možnosť znovu si zobraziť zverejnené obrázky za poplatok. Za 1 USD si môžete 3-krát znovu prezrieť obrázok, ku ktorému by ste už inak nemali prístup. Novinky tak výrazne obohacujú funkčnú výbavu aplikácie Snapchat a užívateľom umožňujú tráviť v aplikácii ešte viac času. Ako obyčajne, aj teraz sa aktualizácia nemusí zobraziť všetkým užívateľom súčasne, a tak dajte novým funkciám čas, kým si k vám nájdu cestu.

IMG_3199

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Snapchat via phandroid

16.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+