MojAndroid

Pokiaľ sledujete trendy v online svete, tak vám je aplikácia Snapchat rozhodne známa. Služba, ktorá sa používa na zaslanie správ s obmedzenou životnosťou, je obľúbeným nástrojom “sextingu” najmä medzi mladými. Len pred pár dňami oznámila spoločnosť Snapchat vstup na akciový trh a vy si tak môžete kúpiť niekoľko akcií v tejto spoločnosti, pokiaľ veríte v jej svetlé zajtrajšky. Akcie sa pri vstupe na burzu predávali za $17/kus, no už po pár hodinách mali hodnotu $25.

Náš tip
Snapchat prináša redizajn aplikácie a začína bojovať s falošnými správami

Rozhodne veľkým míľnikom je aj prekonanie hranice 500 miliónov inštalácií na Androide, za čo môže Snapchat vďačiť najmä neustálym aktualizáciám. Android verzia je ale aj napriek tomu ešte stále “slabšia” ako verzia pre iOS, čo si však Snapchat uvedomuje a chce to zmeniť. Našťastie. Používate túto službu aj vy?

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 

6.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+