MojAndroid

Je dobrým zvykom, že na Vianoce sa snažíme stretnúť sa so všetkými našimi blízkymi a známymi, ktorých sme celý rok nevideli. V mnohých prípadoch to ale znamená, že s viacerými stálymi priateľmi sa nestretneme. Je preto už peknou tradíciou, že sa na Vianoce posielajú pekné želania vo forme SMS správ. Dnes už klasické SMS-ky v mnohých prípadoch vystriedali iné textové komunikačné služby, no princíp zostáva stále rovnaký. Krátky a často vtipný vinš môže skutočne vyčariť úsmev na tvári a ľahko ním dáte druhej osobe vedieť, že na ňu myslíte. Aj tento rok sme si pre vás pripravili náš výber najlepších vianočných SMS prianí.

Náš tip
Mobilní operátori na Vianoce: Ľudia opäť viac SMSkovali aj volali

Náš tip
Všetky vianočné články na jednom mieste!

Nech ti radosť žiari z očí celučičký rok a nech šťastie sprevádza každý deň tvoj krok. Želám ti veselé Vianoce a šťastný nový rok.

Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska. Už sa stromček ligoce, prajem Ti krásne Vianoce.

Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas sviatočný, keď stromček sa ligoce, prajem Ti zo srdca veselé Vianoce.

Kopec darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčik a ku šťastiu skok. Prajem pekné Vianoce a šťastný nový rok.

Pekelne dobré, anjelsky pokojné, prekliato bohaté, božsky požehnané a čertovsky veselé Vianoce a šťastný nový rok Ti prajem ja Kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky Ti v roku 2013 praje…

Kde sa vzal, tu sa vzal, v izbičke nám stromček stál. Pod ním pekné darčeky, pre veľkých aj maličkých. Už sa celý ligoce, prajem krásne Vianoce.

Zapchajte komíny, nepustite Santu, použite cement alebo maltu. Otvorte okno, stačí aj máličko, darčeky prinesie jedine Ježiško.

V novom roku Ti prajem 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8760 hodín bez starostí, 525600 minút zdravia a 31536000 sekúnd lásky.

Letí anjel s nádielkou, pritom vrtí prdelkou. Letí, letí, hádaj kam? K dobrým ľuďom, predsa k Vám. 

ú tu zasa Vianoce, jed vo mne len tak klokoce. Je to veľký zhon a stres, šľak ma trafí asi dnes. Upratovať, variť, piecť a potom stále iba jesť. V noci volám na raty, žlčníkové záchvaty. Stromček v plameňoch prekrásne nám žiari, ja sa asi nedožijem jari. Všetci na to iba kašlú, na rok si radšej hodím mašľu.

Už sú tu Vianoce, darčeky nemám, po všetkých obchodoch o dušu behám. Zas som nič nekúpil, nervy mám strašné, čo im dám pod stromček, nie je mi jasné. Zas som to nestihol, po byte snorím, aspoň vinš vianočný dnes večer stvorím. Želám vám všetkého, čo sa vám páči, aj jedla dobrého, čo hrdlo ráči. Veselé Vianoce a šťastlivý nový rok praje…

Nech Eseťáci od vás vírusy odnesú, keylogery nech stratia Vašu IP adresu. Vysoký takt, nízka teplota, pre procesor rozhodujúci fakt. Počas celého roku všetko dobre praje…

Sneh nás zase prekabátil, nikto nevie kde je, hor sa domov milé deti, tam radiátor hreje. Na stôl dáme teplý čajík, teplé vínko varené, tento večer, tieto sviatky, tie sú pre nás stvorené. V izbe stromček rozžiari sa, salónky sa húpajú, všetky oči pod ten stromček žiadostivo kukajú. Nájdite si pod tým stromom všetko po čom túžite, nech sú láskou, šťastím, kľudom tie balíčky nabité. Nájdite si pod tým stromom vaše teplo domova, vinšujem vám tieto sviatky plné lásky, pokoja!

V novom roku veľa pohody, šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, úsmevné príhody  a ďalšie života výhody. To všetko praje… 

Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia vašu adresu, veľké príjmy malé dane a ostatné primerane. Počas celého roka všetko dobré praje… Snehuliak pod oknom  už od rána sa ti rehoce,  kašli už na všetko  a užívaj si Vianoce. 

Až Ťa studený pot po tele zamrazí, či žeravá petarda zadok rozrazí a budeš svätých okolo počuť hrať, tak Ti bude šťastie neskoro priať. Preto zavčasu PF 2017!

Prispejte aj vy

Ak poznáte aj vy nejaké pekné vianočné vinše, ktoré sme tu nespomenuli, pokojne sa o ne podeľte s ostatnými čitateľmi aj vy. Veríme, že vaše vianočné SMS-ky vyčaria na tvárach vašich blízkych úsmev.

Zdroj: alinka.sk, dekoracie-vianoce.sk, sms-portal.sk, zoxee.com, smsky.vychytane.sk

24.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+