MojAndroid

Starý rok sa chýli ku koncu a väčšina z nás trávi posledné chvíle roku 2016 s priateľmi či rodinou. Tak, ako na Vianoce, ani teraz nemôžeme byť so všetkými našimi blízkymi. Môžeme im ale dať najavo, že na nich myslíme a potešiť ich pekným silvestrovským alebo novoročným vinšom. My sme si pre vás pripravili výber tých najkrajších, aké sme na internetoch našli :-)

V novom roku ti želám 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8 760 hodín bez starostí, 525 600 minút zdravia a 31 536 000 sekúnd lásky.

Želajme si v novom roku, dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom. Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra sviatočná, liek na každý bôľ.

Až ťa šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne, bude neskoro ti šťastie priať, tak ti ho prajem teraz na stokrát.

Nech sa starosť všetka zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo nech sa zhojí, čo tešilo nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku.

Silvestrovský prípitok nech ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech ťa bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný nový rok praje…

Tak ako dnes starý rok padá, nech do tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti.

Vinšujem vám nový rok, aby vám odpadol z pece bok, z hrnca ucho, z gazdinej brucho a zo strechy rúra, aby ste v hrnci stále mali kura. Aby sa vám hrach rodil, aby som ja naň chodil. V komore dosť pálenky a samé krásne spomienky.

Posielam toľko pusiniek, koľko je v tvojom šampanskom bubliniek. Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny. Želám aj šťastný nový rok, aby bol úspešný každý tvoj ďalší krok.

Letí striga na metle, nacenganá vo vetre. Navalená z piva, vína, nabúrala do komína. Žiadne mlieko, žiadne syry, len alkohol dodá sily. Šťastný nový rok.

V novom roku radosť v oku, úsmev v tvári, nech sa darí dôjsť vždy k cieľom v roku celom. Zdravia, šťastia veľa zo srdca ti želá…

Nech nový rok splní tvoje tajné priania, anjeli nech tvoje cesty chránia a problémy nech sa ťa stránia. Všetko dobré ti praje…

Fujavicu šťastia, víchricu pohody, závej radosti, len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky v novom roku praje…

Vinšujem vám všetko šťastie na deň roku nového; nech vás Pán Boh ochraňuje od všetkého smutného. V novom roku žiadne nehody, iba veselé príhody, doma veľa pohody, nepoznať žiadne nezhody a peňazí dostatok na hody. 

Tak ako dnes starý rok padá, nech do tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďaľší rok v láske a radosti.

Nech zvony zvonia, nech sviece horia a čaše cinkajú. Teraz, keď ku šťastiu je len krok, želám pekný Silvester a šťastný novy rok.

Dnes je prvý deň roka, prišli sme vám zavinšovať trocha, aby ste mali šťastia, zdravia stáleho a mešteka nikdy prázdneho!

V novom roku šťastia na každom kroku. K tomu veľa radosti, z vašich spoločných dní bez starostí. Nech vašim domom neustále rozlieha sa detský smiech. A aby každý mesiac priniesol vám kopec príjemných radôstiek.

Nech ťa láska stále hreje, nech ti nikdy smutno nie je. V novom roku nech ti zdravie slúži, nech máš vždy to, po čom túžiš.

Dnes na liste v kalendári prvý deň je v januári. Preto verný starým zvykom pripájam sa k vinšovníkom a prajem vák v novom roku úspech v každom žitia toku, veľa šťastia, zdravia veľa, všetko, čo si srdce želá.

Prispejte aj vy

Ak poznáte aj vy nejaké pekné silvestrovské alebo novoročné vinše, ktoré sme tu nespomenuli, pokojne sa o ne podeľte s ostatnými čitateľmi aj vy. Teraz nám už nezostáva nič iné, iba popriať vám pekný Silvester a úspešný vstup do ďalšieho roku :-)

Zdroj: najmama.sk, sms.090x.sk, vychytane.sk, cas.sk, novyrok.sk, 03

30.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+