MojAndroid

V nasledujúcom SmartTalk sa opäť porozprávame s Marekom zo Samsungu. Tentokrát sa si povieme viac o softvérových vychytávkach, ako napríklad Samsung účet, Samsung Members, SmartThings Find alebo aj o spolupráci Samsungu s Microsoftom v súvislosti s úložiskom OneDrive.

Toto všetko sú benefity, ktoré zákazník získa spoločne so zakúpeným smartfónom a určite stoja za to, aby dostali viac priestoru. Mnoho ľudí o tom ani nevie a netušia, o aké zaujímavé veci prichádzajú. Práve z tohto dôvodu sa o nich budeme rozprávať.

Pýtajte sa a vyhrajte Samsung Galaxy Buds Live

Okrem toho, že vám naživo odpovieme na vaše otázky, budete zaradení do žrebovania o bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds Live s aktívnym potlačením hluku, kvalitným zvukom a atraktívnym dizajnom, ktoré do súťaže venovala spoločnosť Samsung. Ak chcete slúchadlá vyhrať, otázku musíte položiť počas živého vysielania na našom Facebooku.

Samsung Galaxy Buds Live
Samsung Galaxy Buds Live | Foto: Redakcia

SmartTalk bude vysielaný naživo na našom Facebooku aj Instagrame už dnes, 8. júna o 18:00 a trvať bude približne hodinu. Na konci spomedzi všetkých, ktorí položia otázku, vyžrebujeme v živom vysielaní výhercu slúchadiel. Nezabudnite sa pýtať, možno sa šťastie usmeje práve na vás.

V živom vysielaní uvidíte tradičnú zostavu. Michal z portálu MojAndroid.sk sa bude rozprávať s Marekom zo Samsungu, ktorý bude odpovedať na všetky vaše otázky.

Pozrite si predchádzajúce SmartTalk s MôjAndroid, dozviete sa množstvo zaujímavých informácií:

8.6.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+