MojAndroid

Smart Poisťovňa 2018 je už tretím ročníkom úspešnej ankety, kde vy, naši čitatelia, hlasujete za najatraktívnejšiu poisťovňu na trhu. Samozrejme, pri hlasovaní sa sústredíme najmä na to, aké online funkcie ponúkajú jednotlivé poisťovne a ako ste s nimi spokojní. Dôležitou súčasťou hlasovania je aj vaše hodnotenie funkcií mobilnej aplikácie poisťovne.

 

Skvelé ceny za jediný hlas

Hlasovanie prebieha od 20. augusta do 31. augusta 2018. Hlasovať môžete práve jedenkrát, no už jedno hlasovanie vás zaraďuje do žrebovania o hlavnú cenu Huawei P20 Pro. Ak sa vám nepodarí vyhrať hlavnú cenu, v žrebovaní budete môcť vyhrať aj licencie k navigáciám Sygic, takže víťazov bude hneď niekoľko.

Ocenené budú poisťovne aj hlasujúci

Okrem samotných víťazov spomedzi hlasujúcich budú ocenené aj poisťovne, a to v kategórii Zdravotná poisťovňa a Komerčná poisťovňa. Víťazné poisťovne získajú ocenenie Smart Poisťovňa 2018 a budeme o nich informovať aj na našom webe. Vám už teraz nezostáva nič iné, iba zapojiť sa do hlasovania a získať tak šancu na výhru skvelého smartfónu Huawei P20 Pro!

20.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+