MojAndroid

Čínsky výrobca Smartisan síce nepatrí medzi tie známejšie značky, ale už 9. mája sa môžeme tešiť na ich nový smartfón Smartisan Nut Pro. Tlačovka sa bude konať v Číne a rendery odhaľujú, že zariadenie bude mať bezrámikový displej s netradičným dizajnom.

Minulý týždeň uniklo v AnTuTu benchmark zariadenie s kódovým označením Smartisan OD105 a my predpokladáme, že sa jedná práve o Smartisan Nut Pro. Vieme, že smartfón by mal poháňať Qualcomm Snapdragon 626, ktorý bude podporovať aj 18W rýchle nabíjanie. Druhá informácia sa týka softvéru, ten by mal ponúknuť najnovší Android 7.1.1 Nougat. To je zatiaľ všetko, čo vieme.

Náš tip
Zistite, kto má prístup od vášho Google účtu | NÁVOD

Kompletný dizajn zariadenia je neznámy, avšak na sociálnej sieti Weibo sa objavil render, ktorý odhalil trochu netypické rozmery. Zariadenie v podstate pripomína tehlu alebo nejaký kváder. Niektorým ľuďom sa takýto dizajn môže páčiť, ale s hrúbkou, ktorá pravdepodobne presiahne 1 cm, Smartisan zaručene nevyhrá cenu “najergonomickejší smartfón roka”. Veď posúďte sami.

Smartisan Nut Pro

Z obrázku si môžeme všimnúť, že smartfón bude mať z troch strán minimálne rámiky, ale je veľká pravdepodonosť, že render nakoniec nebude odrážať realitu. Nad displejom síce nájdeme predný fotoaparát a reproduktor, avšak po ostatných senzoroch ani stopy. Na vrchu sa pravdepodobne usadil power button, ale chýbajú tlačidlá hlasitosti alebo slot na SIM kartu.

Zadná strana je takisto jednoduchá a nájdeme tu len duálny fotoaparát, vedľa ktorého sa nachádza LED blesk, a logo výrobcu. Márne by ste hľadali snímač odtlačkov prstov alebo dokonca hlavný reproduktor. Preto by sme sa nedivili, ak by render bol len výtvorom fanúšika.

Zdroj: Gizmochina

6.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+