MojAndroid

Pokiaľ ste uvažovali o kúpe odolných smartfónov CAT, tak momentálne je ten pravý čas. Dostanete k nim zaujímavý bonus. K novinkám výrobca pribalil príslušenstvo v hodnote desiatok eur ako darček. Odolný CAT S31 sa dodáva s powerbankou alebo multifunkčným nožíkom, vybavenejší CAT S41 s obrovskou výdržou na jedno nabitie môžete dostať so zimnou čiapkou a rukavicami a vlajkovú loď CAT S61 zákazníci dostanú s ochranným puzdrom, ktoré zo zariadenia spraví ešte užitočnejší pracovný nástroj. Smartfóny CAT s príslušenstvom v hodnote desiatok eur zdarma nájdete u operátorov O2, Orange a Telekom, ako aj u distribútorov telefónov značky CAT.

CAT S31 je odolný smartfón s 4,7-palcovým displejom, operačným systémom Android a silnou 4 000 mAh batériou, ktorá zabezpečí bezkonkurenčnú výdrž telefónu na jedno nabitie. Rovnako odolný CAT S41 sa pýši rozmernejším, až 5-palcovým displejom, vyššou výbavou a ešte silnejšou batériou s funkciou zdieľania energie a možnosťou dobíjania ostatných zariadení. CAT S61 je aktuálna vlajková loď, ktorá prináša unikátne funkcie do tela smartfónu. Okrem vylepšenej zabudovanej termokamery je to laserový merač vzdialenosti či interiérový snímač kvality vzduchu.

17.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+