MojAndroid

LG má nový smartfón, ktorý bol zachytený na fotografiách. Môžete si všimnúť, že tento telefón sa od ostatných odlišuje v jednej zásadnej veci. Hoci ide o telefón s vysúvacou QWERTY klávesnicou, tá v LG má medzi klávesami umiestnený aj druhý dotykový displej. Podľa fotografií sa dá aj usúdiť načo slúži – na spúšťanie aplikácií umiestnených na displeji ako ikony. Zatiaľ nie je známe, aké iné funkcie tento displej ešte ponúkne.

V porovnaní s Milestone 2 ide o robustnejší mobil a svojim dizajnom pripomína LG smartfón s Windows Phone 7 – LG Quantum. Fotoaparát v zadnej strane je vybavený LED bleskom, ale o jeho kvalite a rozlíšení zatiaľ nevieme nič. Pravdepodobne nejde o finálny produkt, keďže LG zvykne pri svojich smartfónoch označiť počet Mpx. Redaktor pocket-lint.com, ktorý mal tú česť držať telefón v rukách, si pri krátkom styku s telefónom všimol nie veľmi kvalitnú konštrukciu vysúvacej klávesnice.

Ďalšie informácie o rozlíšení displeja, procesore alebo pamäti zariadenia zatiaľ nie sú známe, ako ani to, kedy by mohlo prísť na trh.

Zdroj: pocket-lint.com

18.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+