MojAndroid

Aplikácia Smart WiFi Toggler umožňuje používateľom spravovať svoje pripojenie na WiFi siete pomocou pravidiel, ktoré si požívateľ sám zadá a tak šetrí energiu batérie smartfónu alebo tabletu. Smart WiFi Toggler umožňuje aj prepínanie sietí na WiFi pripojenie, a tak šetrí aj poplatky za mobilné pripojenie a ušetrí tak cenné dáta na mobilné pripojenie.

 

Aplikácia má mód „učenia“, preto sa automaticky prispôsobuje vášmu správaniu, teda používanie WiFi hotspotov a bodov pripojenia. Taktiež je tu zaujímavá funkcia automatického vypnutia WiFi, ak ste stratili spojenie a zabudli ste vypnúť WiFi. V prípade, že sa ocitnete v dosahu vášho zadefinovaného hotspotu, aplikácia tento automaticky detekuje a prepne prípadné spojenie cez mobilné dáta na WiFi.

 

Jednotlivé hotspoty a pravidlá pripojenia si pritom môžete sami riadiť, umiestnenie o vašej polohe je vykonávané zásadne pomocou siete, nie cez GPS. Navyše si môžete WiFi pripojenie aj úplne zakázať. Všetka činnosť aplikácie je zaznamenávaná do logovacie súboru, ktorý si môžete prezrieť priamo v aplikácii.

 

Aplikácia Smart WiFi Toggler vám môže ušetriť množstvo energie, pokiaľ sa pohybujete v prostredí viacerých hotspotov a pritom pracuje automaticky. Ušetrí nielen vašu batériu, ale je zaujímavým nástrojom, ktorý je šetrný aj k vašim mobilným dátam.

Aplikácia Smart WiFi Toggler je teraz dostupná v Google Play Store a je úplne zadarmo.

Verzia: 2.5.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5.4
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia WiFi Toggler, XDA Dev forum

29.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+