MojAndroid

Aplikácie ponúkajúce pozadia pre Android sú na jedno kopyto. Od konkurencie sa možno líšia tým, že k tapetám pridajú nejaký pekný balíček ikon, no väčšinou to je všetko o tom istom. O to viac nás teší, keď natrafíme na aplikáciu, ktorá prináša nejakú inováciu. A to je presne prípad titulu Smart Wallpapers, ktorý dokáže z vášho pozadia urobiť centrum dôležitých informácií o vašom Android zariadení.

Okrem výmeny tapety vám aplikácia Smart Wallpapers umožňuje na pozadie pridať aj 3 informačné prvky. V nich si môžete zobraziť aktuálnu spotrebu RAM, procesora, úroveň batérie alebo zaplnenie úložiska. Prvky si môžete umiestniť vľavo, vpravo, hore alebo dole na obrazovke a ak si zakúpite plnú verziu za 1,19 eura, môžete si na obrazovku pridať aj 4. informačný prvok a zobraziť si aj ďalšie informácie z Google Fit alebo vášho smartfónu (počet zmeškaných hovorov a SMS). V platenej verzii si tiež môžete zmeniť farbu týchto prvkov, pričom farba kruhov a písma môže byť rozdielna. Celkový efekt naozaj stojí za to a po niekoľkohodinovom testovaní môžeme potvrdiť, že aplikácia nespotrebúva ani nadmerné množstvo energie. Páči sa nám aj funkcia dvojitého poklepania na identifikátory, ktorá vám zobrazí detailné štatistiky z Google Fit. Ak vás aplikácia zaujala, tak si ju môžete vyskúšať v základnej verzii bezplatne.

Verzia: 1.2.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.4
Aktuálna cena: Zdarma
28.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+