MojAndroid

Smart Roadshow sa vracia! Akcia po trojročnej prestávke zamieri do Košíc a prinesie so sebou tie najaktuálnejšie a najzaujímavejšie novinky zo sveta smart technológií. Už 15. októbra 2022 si naživo budete môcť pozrieť a vyskúšať najnovšie smart vychytávky, ktoré sa čoraz viac stávajú súčasťou našich životov.

Smart Roadshow vznikla ako evolúcia pôvodnej Android Roadshow, ktorú portál MojAndroid.sk organizoval, spolu s najväčšími technologickými lídrami a značkami najzvučnejších mien zo sveta Androidu, celých 7 rokov.

Od čias, kedy technologickému svetu kraľovali klasické Android smartfóny sme sa v ostatných rokoch postupne posunuli do úplne iných sfér. Preto pôvodnú Android Roadshow nahradila Smart Roadshow, ktorá do slovenských miest prinášala všetky technológie, ktoré nazývame inteligentnými či chytrými – jednoducho smart. Išlo o najnovšie vychytávky z oblasti domácností, športu, dopravy, zdravia, financií, miest a obcí, no stále aj z oblasti smartfónov.

V úvode roka 2022 sme sa vás pýtali, či po krátkej prestávke nadišiel čas, aby sa Smart Roadshow opäť vrátila do slovenských miest. S prihliadnutím na vašu odozvu prichádza potešujúca správa: Smart Roadshow sa vracia už v roku 2022! Nakoľko sa ale blíži záver roka, podujatie stihne navštíviť dve mestá – Košice (15.10.2022) a Banská Bystrica (19.11.2022).

Spolu s partnermi pre vás aktuálne pripravujeme zaujímavý program, ktorý sa bude venovať svetu smart zariadení a moderných technológií. Tak ako vždy pri našich akciách, aj pri Smart Roadshow 2022 platí, že registrácia a vstup pre návštevníkov sú úplne zadarmo. 

Zdroj: Redakcia MôjAndroid.sk

Najbližšia zastávka – Košice. Registrácia je spustená!

Smart Roadshow po kratšej prestávke nanovo rozbehneme už 15.10.2022 v Košiciach. Vidíme sa v hoteli DoubleTree by Hilton, kde na vás budú čakať najnovšie  najnovšie vychytávky z oblasti technológií. Základné informácie nájdete na oficiálnej stránke podujatia smartroadshow.sk, kde už bola spustená aj registrácia.

8.9.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+