MojAndroid

Smart Roadshow sa po dvojročnej pauze opäť vrátila. Prvou tohtoročnou zastávkou bola metropola východu – Košice. Do hotela DoubleTree by Hilton sme priniesli aktuálne novinky rôznych značiek. Nechýbali smartfóny, príslušenstvo, elektromobily či notebooky.

Smart Roadshow 2022 vo vašom meste

15. Október | KOŠICE | Hotel DoubleTree by Hilton ✅
19. November | BANSKÁ BYSTRICA | Hotel Dixon

Počas celého dňa boli pre návštevníkov pripravené aj zaujímavé prednášky, v rámci ktorých boli prezentované nielen produkty, ale aj aktuálne smart trendy či novinky zo sveta elektromobilov.

Zaujímavé prednášky

Stánky a zariadenia

 

Žrebovanie a výhercovia

Najbližšia zastávka: Banská Bystrica. Registrácia je spustená

Smart Roadshow sa v roku 2022 vracia aj do Banskej Bystrice, kde už má svoje historické zázemie. Akciu počas 19. novembra 2022 zastreší Hotel Dixon ****. Čakať na vás budú čakať najnovšie najnovšie vychytávky z oblasti technológií. Základné informácie nájdete na oficiálnej stránke podujatia smartroadshow.sk, kde už bola spustená aj bezplatná registrácia.

22.10.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+