MojAndroid

Smart Roadshow sa po trojročnej prestávke vracia v roku 2022. Po októbrovom štarte v Košiciach aktuálne mieri do svojej cieľovej destinácie. Druhá tohtoročná Smart Roadshow sa uskutoční v Banskej Bystrici, kde najnovšie smart vychytávky už 19. novembra 2022 zaplavia Hotel Dixon ****.

Smart Roadshow vznikla ako evolúcia pôvodnej Android Roadshow, ktorú portál MojAndroid.sk organizoval, spolu s najväčšími technologickými lídrami a značkami najzvučnejších mien zo sveta Androidu, celých 7 rokov.

Od čias, kedy technologickému svetu kraľovali klasické Android smartfóny sme sa v ostatných rokoch postupne posunuli do úplne iných sfér. Preto pôvodnú Android Roadshow nahradila Smart Roadshow, ktorá do slovenských miest prinášala všetky technológie, ktoré nazývame inteligentnými či chytrými – jednoducho smart. Išlo o najnovšie vychytávky z oblasti domácností, športu, dopravy, zdravia, financií, miest a obcí, no stále aj z oblasti smartfónov.

Tesla Model Y
Elektromobily Tesla | Zdroj: DriveTesla.sk

Elektromobilita na Smart Roadshow 2022 Banská Bystrica

Dnes už medzi najnovšie výdobytky techniky patria aj elektromobily, ktoré sú prešpikované technológiami, a preto sa neformálne označujú aj ako „tablet na kolesách“. Od spolupráce s mobilnými aplikáciami pre diaľkové sledovanie stavu vozidla a nastavovanie rôznych funkcií, cez softvérové vylepšenia vlastností a odomykanie nových možností až po pokročilých asistentov a základy autonómnej jazdy. To všetko je bežnou súčasťou moderných elektrických vozidiel.

Práve preto na Smart Roadshow 2022 v Banskej Bystrici nebudú chýbať ani elektromobily. Tešiť sa môžete napríklad na modely značky Tesla, na modely ŠKODA Enyaq IV, EQE od Mercedes-EQ či Hyundai IONIQ 5, na ktorých sa budete môcť nechať povoziť. Jazdy budú prebiehať v časoch 10:30 až 12:00 a 13:00 až 14:30.

Ak si budete chcieť zašoférovať, využiť môžete služby firmy DriveTesla.sk, ktorá bude na miesto so svojimi elektromobilmi Tesla. Elektromobilite sa bude venovať aj prednáška v rámci programu Smart Roadshow 2022.

Vyhrajte polhodinovú jazdu na Tesla Model 3 Performance s DriveTesla.sk

DriveTesla.sk ako partner Smart Roadshow 2022 do súťaže venoval päť poukazov na zážitkovú jazdu na elektromobile Tesla Model 3 Performance. Päť šťastlivcov z radu registrovaných účastníkov výstavy tak bude mať možnosť na vlastnej koži okúsiť elektromobilitu a získa nezabudnuteľný zážitok.

Ako sa zapojiť do žrebovania? Stačí sa bezplatne zaregistrovať na stránke SmartRoadshow.sk a svoj vstup na akciu potvrdiť naskenovaním QR kódu zo vstupenky. Na základe tejto úspešnej registrácie budete priamo na mieste akcie zaradení do žrebovania o vecné ceny, kam patrí aj zážitková jazda na Tesla Model 3 Performance s DriveTesla.sk.

Po úspechoch elektromobilov Tesla Model S a Tesla Model X sa pozornosť celého sveta upriamila na novinku – Tesla Model 3. Tá má byť dostupnejšou verziou prémiového sedanu a SUV a priniesť esenciu a to najdôležitejšie z predchádzajúcich modelov do nižšej triedy. Stále je to však plnohodnotná Tesla, vrátane pokročilého autopilota, obrovskej stredovej konzoly, minimalistického dizajnu a fantastického dojazdu.

Tesla Model Y
Elektrická flotila DriveTesla.sk | Foto: DriveTesla.sk

Príďte si novinky pozrieť naživo na Smart Roadshow v Banskej Bystrici

Smart Roadshow sa po trojročnej prestávke vracia a po Košiciach mieri do Banskej Bystrice. V srdci stredného Slovenska budeme nielen my, ale príde tam aj Samsung, Xiaomi, TCL či Vivo, aby ukázali svoje najhorúcejšie zariadenia.

Takže neváhajte a príďte už 19. novembra 2022 do Banskej Bystrice, vidíme sa v hoteli Dixon****. Nezabudnite sa zadarmo registrovať, pretože chýbať nebude ani žrebovanie, v rámci ktorého môžete vyhrať hodnotné ceny.

18.11.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+