MojAndroid

Dnes je tomu presne týždeň, čo sme s našim novým konceptom Smart Roadshow navštívili druhú zastávku. Tou bolo štvrté najväčšie mesto Slovenska, a teda Žilina.

Mesto ležiace na sútoku riek Váh, Kysuca a Rajčanka nás privítalo nielen pekným počasím, ale aj hojným počtom zvedavých návštevníkov. Tí sa prišli pozrieť na zaujímavé novinky zo sveta smart technológií, pričom sa mohli tešiť aj na bohatý program. Ten zahŕňal viaceré zaujímavé prezentácie týkajúce sa smartfónov, elektromobilov či inteligentného príslušenstva. Návštevníci si tiež mohli s nami zahrať populárnu hru PUBG alebo si vyskúšať ako chutí laser game. Tí starší si zase mohli na PlayStation 1 pripomenúť časy, kedy boli počítačové hry ešte v plienkach.

Do Žiliny sme priniesli tiež nové a staré smartfóny z našej redakcie, pričom sme nezabudli ani na drony a iné príslušenstvo značky DJI. Návštevníci mohli okrem tohto všetkého využiť aj možnosť zajazdiť si na Tesle Model 3. Tá bola počas celej akcie k dispozícii pred hotelom v spoločnosti áut Tesla Model X, Nissan Leaf, Renault Zoe a Fisker Karma. Všetko vyvrcholilo súťažou o licencie na navigáciu Sygic či smartfóny Motorola Moto g6 play a Huawei P30.

Najbližšie s našou Smart Roadshow navštívime Bratislavu, a to 22. júla. Zaregistrovať sa môžete na tomto odkaze.

25.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+