MojAndroid

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po Prešove do ďalšieho mesta na Slovensku. Už túto sobotu 18. mája budeme v Žiline v hoteli Holiday Inn. Oficiálny program začne o 10-tej hodine. Medzi vystavovateľmi aj v zozname prednášok nájdete spoločnosť Motorola, ktorá tu ukáže aj svoju horúcu novinku Motorola one vision.

Motorola one vision: Cinema Vision displej a 48MP fotoaparát s nočným videním

Najnovší prírastok do rodiny smartfónov Motorola je postavený na platforme Android One a do strednej triedy prináša niekoľko výnimočných vlastností. Tou prvou je 6,3″ Cinema Vision displej, ktorý ponúka nadštandardný pomer strán 21:9. Vďaka tomu sa na obrazovku zmestí oveľa viac obsahu a užijete si tu aj ultra-širokouhlé zábery. S FullHD+ rozlíšením sa zasa môžete tešiť na skvelú úroveň detailov.

Druhou výnimočnou vlastnosťou v tejto triede zariadení je špičkový 48MP fotoaparát s optickou stabilizáciou, PDAF zaostrovaním a funkciou Quadl Pixel. Tá pri fotografovaní v horších svetelných podmienkach kombinuje štyri pixely do jedného veľkého, ktorý tak vie zachytiť oveľa viac svetla. Spolu so špeciálnym režimom Nočné videnie tak Motorola one vision priáša špičkové nočné fotografie aj do tejto triedy zariadení.

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Žiline!

Smart Roadshow 2019 pokračuje už budúcu sobotu 18. mája v Žiline v hoteli Holiday Inn. Okrem spoločnosti Motorola, ktorá si pripravila pre vás svoje novinky, sa tu na vás teší celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky si ich budete môcť vyskúšať o niekoľko dní. Tešíme sa na vás! :-)

16.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+