MojAndroid

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po Prešove do ďalšieho mesta na Slovensku. Už v sobotu 18. mája budeme v Žiline v hoteli Holiday Inn. Oficiálny program začne o 10-tej hodine. Medzi vystavovateľmi aj v zozname prednášok nájdete spoločnosť Lenovo.

Notebooky a tablety Lenovo

Spoločnosť Lenovo príde do Žiliny vyzbrojená svojimi najaktuálnejšími technologickými novinkami. Tešiť sa môžete na tablety aj notebooky, konkrétne tu uvidíte tieto zariadenia:

  • Lenovo P10
  • Lenovo M10
  • Lenovo Yoga BOOK C930 s perom
  • Lenovo YOGA C930
  • Lenovo Legion Y740-i7
  • Príslušenstvo (klávesnice pre tablety, detský mod)

Uvidíte tu tak najrôznejšie mobilné zariadenia z dielne spoločnosti Lenovo, ktoré si budete môcť aj priamo vyskúšať. Samozrejme, budete sa môcť pýtať všetko, čo vás zaujíma, na vaše otázky ochotne odpovie dvojica predstaviteľov spoločnosti Lenovo – Marek Tóth a Bohuš Paták.

Smartfóny Motorola moto g7

Samozrejme, na Smart Roadshow 2019 v Žiline nebudú chýbať ani smartfóny z dielne Motorola. Tešiť sa môžete na všetky štyri modely:

Smartfóny si budete môcť vyskúšať na stánku spoločnosti a zároveň sa o nich všetko potrebné dozviete v prednáške, ktorou vás prevedie Marek Tóth. Zistíte, ako dlho na jedno nabitie vydrží maratónec g7 power, aký vynikajúci fotoaparát má g7 plus, čím je zaujímavý najdostupnejší model g7 play a prečo sa pre vás možno najviac oplatí moto g7.

Vyhrajte smartfón Motorola moto g6 play!

Cenovo dostupný smartfón moto g⁶ play z dielne spoločnosti Motorola nezaostáva v aktuálnych trendoch. Ponúka 5,7“ HD+ Max Vision displej s pomerom strán 18:9, lesklú a pomerne elegantnú konštrukciu a technické špecifikácie podobné modelom strednej triedy. Prekvapí výdržou na batériu, ktorá má obrovskú kapacitu až 4000 mAh s rýchlym nabíjaním TurboPower, funkcionalitou NFC, fotografickými výsledkami a tiež vysokým výkonom vďaka 8-jadrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 430 (1.8GHz) a 3 GB RAM. Práve tento telefón vyhrá jeden z návštevníkov Smart Roadshow 2019 v Žiline!

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Žiline!

Smart Roadshow 2019 pokračuje už budúcu sobotu 18. mája v Žiline v hoteli Holiday Inn. Okrem spoločnosti Lenovo, ktorá si pripravila pre vás svoje novinky, sa tu na vás teší celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky si ich budete môcť vyskúšať o niekoľko dní. Tešíme sa na vás! :-)

13.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+