MojAndroid

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza tento rok po prvýkrát do Prešova. Okrem množstva zaujímavých prednášok a stánkov partnerov si budete môcť vyskúšať aj novinky spoločnosti Samsung.

Samsung Galaxy S10 a S10+

Vyskúšať si budete môcť najnovšie vlajkové lode série Samsung Galaxy S10. Tie vás dostanú svojím špičkovým dizajnom a skvelými funkciami. Naživo si budete môcť vyskúšať nové fotoaparáty, ako aj systém OneUI, ktorý prináša obrovské zmeny.

Telefóny okrem toho disponujú novým čipom Exynos 9820, až 1TB vnútorným úložiskom a až 12GB RAM. Sami si budete môcť vyskúšať ich svižné reakcie a možnosti, ktoré tento fantastický výkon prináša.

Samsung Galaxy A40 a A50: Nová definícia strednej triedy

Okrem vlajkových lodí si v Prešove budete môcť vyskúšať aj novinky zo strednej triedy, konkrétne Samsung Galaxy A50 a A40. V oboch prípadoch ide o výnimočné zariadenia, ktoré z vlajkových lodí zdedili množstvo skvelých vlastností vrátane dizajnu, spracovania, skvelých displejov a šikovných fotoaparátov.

Samsung Galaxy A50 poteší trojitým zadným fotoaparátom vrátane širokouhlého snímača, ako aj výkonným čipom Exynos 9610 a až 6GB RAM. Zaujímavosťou je tiež skener odtlačkov priamo v displeji, čo je funkcia, ktorá bola donedávna exkluzívna pre vlajkové lode. Horúca novinka Samsung Galaxy A40 prináša širokouhlý fotoaparát do ešte dostupnejšej triedy zariadení a spolu s ním aj prémiové spracovanie a vynikajúcu výbavu.

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Prešove!

Smart Roadshow 2019 štartuje už túto sobotu, 27. apríla v Prešove v Hoteli Dukla. Okrem spoločnosti Samsung, ktorá si pripravila pre vás aj zaujímavú prednášku a ukáže tu svoje novinky vrátane hodiniek Samsung Galaxy Watch a tabletu Samsung Galaxy TAB S5e, sa tu na vás teší celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky si ich budete môcť vyskúšať o niekoľko dní. Tešíme sa na vás! :-)

25.4.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+