MojAndroid

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza tento rok po prvýkrát do Prešova. Okrem množstva zaujímavých prednášok a stánkov partnerov si budete môcť vyskúšať aj novinky spoločnosti Huawei.

Huawei P30: Ideál pre každého

Okrem vlajkovej lode Huawei P30 Pro uvádza na slovenský trh spoločnosť Huawei aj model Huawei P30. Ten si od svojho väčšieho brata požičal väčšinu prémiových funkcií a zabalil ich do kompaktnejšieho a cenovo dostupnejšieho tela.

Telefón ponúka 6,1″ FullHD+ OLED displej, čip Kirin 980, 6/8 GB RAM a 64/128/256 GB vnútornej pamäte. Okrem toho telefón zaujme trojicou fotoaparátov na zadnej strane vrátane 40MP hlavného čipu, 16MP širokouhlého fotoaparátu a 8MP fotoaparátu s 3-násobným optickým priblížením. Telefón poteší aj batériou s kapacitou 3650 mAh a rýchlym nabíjaním Super Charge.

Vyskúšajte si a vyhrajte novinku Huawei P30 Lite!

Okrem toho si na Smart Roadshow 2019 budete môcť exkluzívne vyskúšať aj novinku Huawei P30 Lite. Tá je nástupcom jednej z najpredávanejších generácií smartfónov na Slovensku a aj tento rok poteší svojich fanúšikov skvelou výbavou.

Nechýba jej 6,15″ FullHD+ displej, čip Kirin 710, 4/6 GB RAM a 128 GB vnútornej pamäte. Telefón poteší aj zadným trojitým fotoaparátom v kombinácii 24MP hlavného, 8MP širokouhlého a 2MP hĺbkového snímača. Vpredu sa zasa nachádza 32MP selfie fotoaparát pre tie najlepšie “svojky”.

Okrem toho, že si telefón budete môcť vyskúšať počas akcie v Prešove, ho budete môcť na konci podujatia aj vyhrať. Jeden z vás si odnesie domov túto exkluzívnu novinku, ktorá sa na slovenskom trhu ešte ani oficiálne nepredáva. Uistite sa preto, že sa pri vstupe preukážete QR kódom, ktorý ste dostali pri online registrácii na udalosť.

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Prešove!

Smart Roadshow 2019 štartuje už túto sobotu 27. apríla v Prešove v Hoteli Dukla. Okrem spoločnosti Huawei, ktorá si pripravila pre vás svoje novinky, sa tu na vás teší celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky si ich budete môcť vyskúšať o niekoľko dní. Tešíme sa na vás! :-)

 

26.4.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+