MojAndroid

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza tento rok aj do NItry. Okrem množstva zaujímavých prednášok a stánkov partnerov si budete môcť zahrať obľúbenú hru PUBG Mobile priamo na mieste podujatia!

Čo je Smart Roadshow 2019?

Smart Roadshow prinesie do vášho mesta všetky technológie, ktoré nazývame inteligentnými či chytrými – jednoducho smart. Môžete sa tešiť na najnovšie vychytávky z oblasti smart domácnostísmart športusmart dopravysmart zdraviasmart financiísmart miest a obcí a, samozrejme, z oblasti smartfónov.

Spolu s partnermi pre vás pripravujeme zaujímavý program, kde sa dozviete všetko, čo by ste chceli o smart svete vedieť od naslovovzatých odborníkov. Okrem toho si spolu užijeme kopec zábavy a súťaží o hodnotné ceny.

Turnaj v PUBG Mobile o vecné ceny

Neoddeliteľnou súčasťou sveta smart technológií sú aj počítačové hry. S tými sa čoraz častejšie stretávame aj na mobilných zariadeniach. Práve hra PUBG Mobile odštartovala obrovskú vlnu popularity žánru Battle Royale, v ktorom sa na opustenom ostrove stretne až 100 hráčov, z ktorých na konci prežije iba jeden a zaslúži si vytúžené ocenenie Winner Winner, Chicken Dinner.

Výhodou PUBG Mobile je aj to, že si ho zahráte na takmer akomkoľvek zariadení. Aj preto sme sa rozhodli, že priamo počas Smart Roadshow 2019 v Nitre usporiadame turnaj, v ktorom si budú môcť zmerať sily všetci návštevníci podujatia.

Nezabudnite si ale doniesť vlastné zariadenie, na ktorom budete hrať, spolu s vlastným mobilným internetom. Príďte aj vy 23. novembra 2019 do hotela Mikádo a zahrajte si s nami turnaj v PUBG Mobile! Tešíme sa na vás! :-)

19.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+