MojAndroid

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po Žiline do ďalšieho mesta na Slovensku. Už v sobotu 22. júna budeme v Bratislave v hoteli Radisson Blu Carlton Hotel. Oficiálny program začne o 10-tej hodine. Na Smart Roadshow 2019 uvidíte množstvo zariadení a riešení z kategórie smart home zariadení, prednášku o smart cities, množstvo najnovších dronov a vyskúšať si budete môcť aj laser game!

Smart home a smart cities v praxi

Novinkou na podujatí Smart Roadshow budú predstavenia riešení pre inteligentnú domácnosť a inteligentné mestá. O svojich vlastných riešeniach a poňatí pojmu “smart city” prídu porozprávať zástupcovia mesta Žiar nad Hronom. Ak vás zaujímajú skôr inteligentné technológie do domácností, vyskúšať si budete môcť riešenia od spoločnosti Domotron.

Vyskúšajte si laser game naživo!

Počas Smart Roadshow 2019 v Bratislave si budete môcť aj naživo vyskúšať laser game vďaka WarLords Laser Game. Vyskúšať si budete môcť reálne bojové prostredie a zasúťažiť si s vašimi priateľmi priamo počas roadshow.

Drony aj akčné kamery

Spoločnosť Drone Republic na Smart Roadshow 2019 v Bratislave zasa ukáže produkty spoločnosti DJI – drony, akčné kamery a stabilizátory. Ak chcete natáčať skutočne štýlové videá, toto bude pre vás tá pravá príležitosť vyskúšať si tieto zaujímavé produkty na vlastnej koži.

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Bratislave!

Príďte si aj vy 22.6.2019 do hotela Carlton na Hviezdoslavovom námestí vyskúšať všetky tieto zaujímavé novinky. Okrem tých sa tu na vás teší celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky ich uvidíte na vlastné oči o niekoľko dní. Tešíme sa na vás! :-)

12.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+