MojAndroid

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza tento rok aj do Bratislavy. Okrem množstva zaujímavých prednášok a stánkov partnerov tu na vás čaká aj predstavenie elektrických dodávok!

Elektrické dodávky naživo

Elektromobilita sa rozvíja všade okolo nás a hoci väčšinu používateľov zaujímajú osobné elektromobily, čoraz častejšie sa s nimi stretávame aj v iných odvetviach. V rámci podujatia Smart Roadshow 2019 sa predstavia aj čisto elektrické dodávkové vozidlá Cenntro Metro, ktoré sú zaujímavým príspevkom v kategórii takzvaných last mile delivery vozidiel.

Model Metro je z konštrukčného hľadiska európskym projektom, pričom hneď od začiatku bol vyvíjaný ako plne elektrický. Vďaka tomu sa nemuselo pristupovať na kompromisy ako v prípade vozidiel, ktoré ponúkajú pohon spaľovacím, alebo alternatívne aj elektrickým motorom. Práve vďaka tomu a svojej variabilite nadstavieb, výbav a dojazdu je to ideálny dopravný prostriedok na prepravu tovarov v mestách, pri správe areálov či v komunálnych službách.

Už túto sobotu!

Príďte aj vy 22.6.2019 do hotela Carlton na Hviezdoslavovom námestí a zažite elektrické dodávky na vlastnej koži! Okrem možnosti vyhrať hodnotné vecné ceny tu uvidíte množstvo technologických noviniek a elektromobilov, o ktorých sa budete môcť dozvedieť všetko dôležité. Tešíme sa na vás! :-)

20.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+