MojAndroid

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po Bratislave, Žiline a Prešove do ďalšieho mesta na Slovensku. Už v sobotu 28. septembra budeme v Banskej Bystrici, v hoteli Dixon****. Na Smart Roadshow 2019 sa na vás teší aj Tatra banka.

Novinky v mobilnom bankovníctve

Tatra banka vás v Banskej Bystrici privíta pri svojom stánku, kde už tradične nájdete odborníkov nie len na mobilnú aplikáciu. Opýtať sa ich budete môcť na čokoľvek a zástupcovia banky vám ochotne pomôžu so všetkými vašimi problémami.

Medzi novinky, ktoré tu Tatra banka predstaví, patrí najmä najnovšia verzia mobilnej aplikácie v2.15, ktorá prináša množstvo zaujímavých funkcií:

  • Prihlasovanie pomocou odtlačku prsta/ Touch ID/Face ID
  • Možnosť zadávať platby nad 3000 EUR
  • Správa SEPA inkás
  • Zjednodušenie prenosu kódov medzi aplikáciou Tatra banka a Čítačka (napr. na aktiváciu alebo potvrdenie nadlimitnej platby v aplikácii Tatra banka).

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Banskej Bystrici!

Príďte aj vy 28.9.2019 do hotela Dixon v Banskej Bystrici vyskúšať si novinky od Tatra banky naživo. Teší sa tu na vás celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky si ich budete môcť vyskúšať o niekoľko dní. Tešíme sa na vás! :-)

6.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+