MojAndroid

Smart Poisťovňa 2021 je už šiestym ročníkom úspešnej ankety, kde vy, naši čitatelia, hlasujete za najatraktívnejšiu poisťovňu do vrecka na Slovensku. Samozrejme, pri hlasovaní sa sústredíme najmä na to, aké online funkcie ponúkajú jednotlivé poisťovne a ako ste s nimi spokojní. Dôležitou súčasťou hlasovania je aj vaše hodnotenie funkcií mobilnej aplikácie poisťovne.

Pri hodnotení smart funkcií poisťovní berieme do úvahy 5 hlavných faktorov:

  • ako majú poisťovne optimalizované stránky pre mobily
  • či je možné vybaviť poistnú udalosť online
  • aké sú služby v klientskej zóne
  • či poisťovne aktívne pracujú so sociálnymi sieťami
  • ktoré poisťovne majú mobilnú aplikáciu a aký je jej prínos pre klientov

Priebeh hlasovania

Hlasovanie prebieha od 8. septembra do 31. októbra 2021. Každý sa môže zapojiť iba raz. Odovzdaním hlasu budete zaradení do žrebovania o hlavnú cenu – smartfón v hodnote 400 eur podľa vlastného výberu.

Hlasovať je možné za 23 poisťovní v 3 kategóriách:

  • Zdravotná SmartPoisťovňa 2021
  • Komerčná SmartPoisťovňa 2021
  • Mobilná aplikácie poisťovne 2021

Bonusovou kategóriou je Cena sympatie SmartPoisťovňa 2021, kde nám pomôžete vy svojimi hlasmi.

Hlavná cena: Smartfón v hodnote 400 eur podľa vlastného výberu

Tak, ako aj po minulé roky, aj tento rok je možné vyhrať hodnotnú hlavnú cenu. Výherca sám rozhoduje o svojej výhre. Stačí sa zapojiť do hlasovania a keď sa na vás usmeje šťastie a vyžrebujeme vás, odnesiete si smartfón podľa vlastného výberu v hodnote až 400 eur.

Okrem víťaza spomedzi hlasujúcich budú ocenené aj poisťovne. Víťazné poisťovne získajú ocenenie Smart Poisťovňa 2021 a budeme o nich informovať na našom webe. Vám už teraz nezostáva nič iné, iba sa zapojiť do hlasovania a získať tak šancu na výhru nového smartfónu podľa vlastného výberu v hodnote 400 eur. Hlasovanie je už spustené.

8.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+