MojAndroid
  • Smart Poisťovňa 2019 je už štvrtým ročníkom úspešnej ankety, kde vy, naši čitatelia, hlasujete za najatraktívnejšiu poisťovňu do vrecka na Slovensku. Samozrejme, pri hlasovaní sa sústredíme najmä na to, aké online funkcie ponúkajú jednotlivé poisťovne a ako ste s nimi spokojní. Dôležitou súčasťou hlasovania je aj vaše hodnotenie funkcií mobilnej aplikácie poisťovne.

Skvelá cena za jediný hlas

Hlasovanie prebieha od 21. augusta do 31. augusta 2019. Hlasovať môžete práve jedenkrát, no už jedno hlasovanie vás zaraďuje do žrebovania o hlavnú cenu – smartfón podľa vlastného výberu v hodnote až 400 EUR.

Ocenené budú poisťovne aj hlasujúci

Okrem víťaza spomedzi hlasujúcich budú ocenené aj poisťovne, a to v kategórii Zdravotná poisťovňa a Komerčná poisťovňa. Víťazné poisťovne získajú ocenenie Smart Poisťovňa 2019 a budeme o nich informovať aj na našom webe. Vám už teraz nezostáva nič iné, iba zapojiť sa do hlasovania a získať tak šancu na výhru nového smartfónu podľa vlastného výberu!

21.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+