MojAndroid

Naša anketa Smart Poisťovňa 2018 je v plnom prúde. Hlasujete v nej za poisťovňu s najlepšími mobilnými funkciami, pričom vyhrať môžete špičkový smartfón Huawei P20 Pro a mnohé ďalšie ceny. Aby ste sa mohli lepšie rozhodnúť, za ktorú poisťovňu hlasovať, pripravili sme si pre vás stručné porovnanie jednotlivých poisťovní na našom trhu. Dnes sa pozrieme na to, ktoré poisťovne na Slovensku ponúkajú online klientsku zónu a aké služby sem spadajú.

Služby online klientskej zóny

V prvej tabuľke si porovnáme služby online klientskej zóny v prípade našich zdravotných poisťovní. Dobrou správou je, že tieto služby ponúkajú všetky tri zdravotné poisťovne. V rámci jednotlivých služieb sa však ich ponuka môže mierne líšiť. Najviac bodov v našom porovnaní získali Všeobecná zdravotná poisťovňa a Dôvera (20 bodov). O dva body zaostala len zdravotná poisťovňa Union (18 bodov).

Druhá tabuľka prináša porovnanie služieb online klientskej zóny v prípade komerčných poisťovní. V tomto prípade neponúkali tieto služby všetky poisťovne, niektoré zasa ponúkali len obmedzené služby. Naopak niektoré poisťovne majú svoju online klientskú zónu veľmi dobre prepracovanú.

 

Až 11 z existujúcich komerčných poisťovní neponúka služby online klientskej zóny. Tieto služby naopak ponúkali len poisťovne Aegon, Allianz, Axa, Generali, Kooperativa, MetLife Europe, NN životné poistenie, Onlia, UNIQA poisťovňa a Wüstenrot poisťovňa. Najvyššie hodnotenie v tomto prípade získala poisťovňa Aegon (18 bodov). Naopak najnižšie hodnotenie získala z vyššie menovaných poisťovňa NN životné poistenie (11 bodov).

Hlasujte a vyhrajte

Ako vidíte, rozdielov v službách online klientskej zóny poisťovní na Slovensku je viac než dosť. Pri výbere poisťovne je vhodné zvážiť, ktoré z týchto služieb sú pre vás skutočne dôležité a bez ktorých si viete poistenie predstaviť. Ak máte ďalšie postrehy alebo názory, najlepšie spravíte, ak ich vyjadríte priamo v ankete Smart Poisťovňa 2018. Nielenže tak prispejete k hodnoteniu jednotlivých poisťovní, ale zároveň sa automaticky zapojíte do súťaže o špičkový smartfón Huawei P20 Pro a ďalšie atraktívne ceny. Anketa trvá iba do konca augusta, tak neváhajte a hlasujte!

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Smart Poisťovňa 2018: Optimalizácia stránok poisťovní pre mobilné zariadenia | POROVNANIE
Náš tip
Smart Poisťovňa 2018: Poistenie a vybavenie poistnej udalosti online | POROVNANIE
27.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+